North Dakota

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w North Dakota

Nieruchomość na sprzedaż w Północnej Dakocie

Państwo graniczy na wschodzie z Minnesota, podzielone przez bieg Północnej Czerwonej Rzeki; na południu leży Dakota Południowa; na zachodzie jest Montana, a na północy kanadyjskie prowincje Saskatchewan i Manitoba.

Północna Dakota jest 19 co do wielkości państwem i ma krajobraz w większości pokryty wielkimi równinami. Tak duże państwo powinno mieć wiele nieruchomości na sprzedaż w Północnej Dakocie, a jego rynek nieruchomości powinien być bogaty. Jednak przy tak dużej ilości dzikiej zwierzyny można oczekiwać, że większość z nich będzie na wsi lub w obszarach metropolitalnych.

Rynek nieruchomości w Dakocie Północnej w 2017 r. Rozpoczął się od rekordowych poziomów, które często oferują dobre perspektywy na następny rok.

Aby zrozumieć rynek nieruchomości w każdym stanie, warto przyjrzeć się wpływom trendów, aby móc określić, co będzie dalej.

Czynniki, które mają wpływ na rynek nieruchomości w Północnej Dakocie 2018 roku to przede wszystkim stopa bezrobocia decydująca o tym, czy ludzie będą mogli pozwolić sobie na zakup nieruchomości na sprzedaż w Północnej Dakocie. Obecna stopa bezrobocia w Północnej Dakocie wynosi 3,4%, czyli poniżej średniej krajowej i jest to element, który pozytywnie wpływa na rynek nieruchomości.

Wśród najlepszych miejsc do życia w Północnej Dakocie są trzy miasta, które wyróżniają się spośród innych: Fargo, Grand Forks i Bismarck

Fargo jest popularny zarówno dla filmu, jak i serialu telewizyjnego nazwanego dla tego największego miasta w stanie. W Fargo jest North Dakota State University, a zatem rynek nieruchomości Dakota Północna w Fargo oferuje zakwaterowanie dla studentów, ale także niezliczoną ilość domów czekających na zakup. Ceny domów w Fargo są nieco niższe od poprzedniego roku i oczekuje się, że do końca 2018 roku wzrosną o kilka punktów procentowych.

Grand Forks oferuje kolejne doskonałe miejsce do życia. Jest to trzecie największe miasto w stanie, z populacją około 52.838 mieszkańców. Idealne miejsce dla rodzin i studentów jako Grand Forks, gdzie znajduje się University of North Dakota. Dzięki bazie Sił Powietrznych na tym obszarze armia jest jednym z największych rynków pracy w tym obszarze. W ubiegłym roku nie było żadnych zmian na rynku nieruchomości w Grand Forks i nie spodziewamy się dużych zmian na następny rok.

Bismarck jest stolicą stanu. Jako drugie co do wielkości miasto w stanie, oferuje wiele możliwości dla ludzi, którzy zdecydują się tam mieszkać i którzy chcą nieruchomości na sprzedaż w Północnej Dakocie. Średnia wartość domów w Bismarck spadła o 0,6% od początku 2017 r. Stopa wykluczenia w tym sektorze pozostaje na niskim poziomie i tak pozostanie.

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 2864

Sprzedaż 1 sypialnia, North Dakota, Bismarck, Bismarck, Bismarck

2,736,692.07PLN
Sprzedaż
1 sypialnia

1 m²
Budynek: - 24 Hour Uczęszczał Lobby-
UNAVAILABLE
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB